O nás

Mé jméno je Lukáš Krnáč a jsem absolventem bakalářského studijního programu "Zdravotnický záchranář", na Lékařské fakultě Ostravské univerzity v Ostravě. V případě potřeby jsem schopen zajistit větší zdravotnický tým, abych co nejvíce vyšel vstříc Vašim požadavkům. V současné době pracuji a plný úvazek jako zdravotnický záchranář a ve volném čase jako vedoucí lektor kurzů výuky první pomoci zážitkem, pro projekt ZDrSEM, avšak výuku mohu provádět i pod svou vlastní hlavičkou.

Při výuce první pomoci využívám metodu výuky zážitkovou formou. Většinu toho, co Vám teoreticky odpřednáším, následně jdeme zkoušet prakticky, neboť jinak než praktickou výukou v rámci simulací si dovednosti nezafixujete tak, aby Vám zůstali v hlavě a Vy jste vždy s klidnou hlavou věděli, jak postupovat.

Zdravotnické dozory pro Vás rád zajistím na území východní Moravy (Pardubický, Královéhradecký kraj), v případě domluvy jsem schopen za Vámi přijet i do jiných krajů.

Kurzy první pomoci většího rozsahu realizuji za pomocí projektu ZDrSEM a to na území celé ČR.

Pro účely zdravotnický dozorů, používám svůj zdravotnický materiál, který mi pomáhá zvládnout všechny základní stavy, které se mohou na Vašich akcích vyskytnout.

Jsem připraven poradit si s ošetřením otevřených ran, krvácením, lehčím popálením, nastavitelným krčním límcem fixovat krční páteř při podezření na úraz krční páteře. V případě nutnosti okamžitě zahájit neodkladnou resuscitaci na místě události, spojenou s neinvazivním zajištěním dýchacích cest, pomocí obličejové masky a ručního křísícího přístroje (AmbuVak). Dále také sadou dlah zajistit zlomeniny od prstů po dlouhé kosti, pomocí tlakoměru v rámci preventivní činnosti, monitorovat krevní tlak návštěvníků Vaší akce a podobně.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Věděli jste že

číslo 112 je určeno především pro zahraniční turisty a občan ČR byl měl využívat přednostně národní čísla (150, 155, 158) ???

Počítadlo

37110
Dnes
Včera
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
6
7
388
364
37110

Copyright © 2013. All Rights Reserved.